obsah

Ministerstvo spravedlnosti ČR

Národní kontaktní místo Ministerstva zahraničních věcí ČR

Národní kontaktní místo při Personálním odboru Ministerstva zahraničních věcí ČR vzniklo dne 1. ledna. 2002 na základě usnesení vlády č. 554/2001. Úkolem Národního kontaktního místa je pomoc při umisťování českých občanů v mezinárodních vládních organizacích, především Evropské unii, dále v OSN, OBSE, NATO a dalších. Národní kontaktní místo poskytuje žadatelům informační servis o možnostech jejich uplatnění, eventuálně podporuje jejich kandidatury. Výhledově hodlá organizovat i vhodné formy vzdělávání a školení.

 

Jedním z aktuálních výsledků činnosti Národního kontaktního místa je vytvoření nové verze Národní kontaktní databáze, jejímž hlavním cílem je proaktivní vyhledávání zájemců o práci v zahraničních vládních organizacích a jejich misích na základě zadaných kritérií (jazykové znalosti, odbornost, délka praxe apod.).

 

Bližší informace o činnosti Národního kontaktního místa včetně odkazu na národní kontaktní databázi naleznete na webových stránkách ministerstva zahraničních věcí (přímý odkaz zde).

 

Základní informace

Adresa

Ministerstvo spravedlnosti ČR
Vyšehradská 16
128 10 Praha 2

tel.: +420-221 997 111
fax: +420-224 919 927
ID dat. schránky: kq4aawz
IČO: 00 02 54 29
e-mail: posta@msp.justice.cz
Kontakty

facebook twitter

Otevřená data

Aplikace Otevřená data

Ministryně spravedlnosti

Mgr. Marie Benešová

Ministryně spravedlnosti Mgr. Marie Benešová