obsah

Vyhledávání kontaktů

Hledat

Elektronické dokumenty

Aktuality

17.4.2014

Reakce Ministerstva spravedlnosti ČR na otevřený dopis odvolaného generálního ředitele Vězeňské služby ČR Mgr. Petra Dohnala

Mgr. Petr Dohnal rozeslal dne 16. dubna 2014 prezidentu České republiky a dalším ústavním činitelům otevřený dopis, v němž vyjadřuje svůj osobní názor na své odvolání z funkce generálního ředitele Vězeňské služby ČR. Odvolaný Mgr. Dohnal byl zbaven funkce z rozhodnutí ministryně spravedlnosti Heleny Válkové ze dne 4. dubna 2014, přičemž mu byly sděleny závažné důvody pro jeho odvolání. Rozhodnutí ministryně spravedlnosti je platné a bylo vydáno v souladu se zákonem.

16.4.2014

Ministryně spravedlnosti vyhlašuje výběrové řízení na funkci generálního ředitele Vězeňské služby ČR

Ministryně spravedlnosti vyhlašuje v souladu s ustanovením § 22 zákona č. 361/2003 Sb., o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů, ve znění pozdějších předpisů, VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ na obsazení volného služebního místa Generálního ředitele Vězeňské služby České republiky.

16.4.2014

Ministerstvo spravedlnosti zveřejnilo znění testových otázek pro písemnou část zkoušky mediátora

Dne 15. 4. 2014 zveřejnilo Ministerstvo spravedlnosti oficiální znění nových testových otázek pro písemnou část zkoušky mediátora, které reflektují právní stav účinný od 1. 1. 2014.