obsah

Ministerstvo spravedlnosti ČR

Aktuality

Elektronický monitorovací systém – informace o soutěži

Smlouva na dodávku elektronického monitorovacího systému byla s vítězným uchazečem, společností SuperCom, uzavřena 26. 9. 2017.

Veřejná soutěž o tzv. náramky má osm účastníků

Probační a mediační služba obdržela osm žádostí o účast v tendru na elektronický monitorovací systém pro trestní justici. Po jejich posouzení budou uchazeči splňující požadované podmínky vyzváni k účasti v soutěžním dialogu.

Ministerstvo spravedlnosti a Probační a mediační služba vypisují novou zakázku na tzv. „elektronické náramky“

Probační a mediační služba dnes ve Věstníku veřejných zakázek zveřejnila zakázku „Elektronický monitorovací systém pro trestní justici“.

Další krok k transparentnímu výběrovému řízení na elektronické náramky: Ministerstvo spravedlnosti zveřejňuje studii proveditelnosti

Ministerstvo spravedlnosti zveřejňuje studii proveditelnosti zavedení elektronického monitorovacího systému pro trestní justici. Probační a mediační služba, která si nechala studii zpracovat, využije její výstupy jakožto podklad pro vypsání transparentního výběrového řízení na dodavatele technologie tzv. náramků. Tendr by mě být vyhlášen v řádu několika týdnů.

Výběrové řízení na zpracování studie proveditelnosti k zavedení elektronického monitoringu pro trestní justici vyhrála společnost KPMG

Zástupci Probační a mediační služby (PMS) dnes na Ministerstvu spravedlnosti podepsali smlouvu se zástupci společnosti KPMG, která zvítězila ve výběrovém řízení na zpracování studie proveditelnosti zavedení elektronického monitorovacího systému pro trestní justici v České republice.

MFDnes (30.1.2015): Válková chce nahradit vazbu náramky

Článek Mladé fronty DNES (Jakub Pokorný, Adéla Paclíková, 30.1.2015) k projektu elektronického monitoringu osob):

Ministerstvo spravedlnosti ČR připravuje studii proveditelnosti projektu elektronického monitorovacího systému

Veřejná zakázka s názvem „Zpracování studie proveditelnosti zavedení elektronického monitorovacího systému pro trestní justici“ byla uveřejněna na profilu zadavatele, kterým je Probační a mediační služba ČR. Zájemci mohou podávat nabídky do 5. února 2015 do 10.00 hod.

Příprava projektu elektronického monitorovacího systému pro trestní justici vstoupila do další fáze

Náměstek ministryně spravedlnosti Vladimír Zimmel pověřil Probační a mediační službu ČR realizací nadlimitní veřejné zakázky k projektu elektronického monitorovacího systému pro trestní justici. Předběžné oznámení o zakázce bylo zveřejněno 2. ledna ve Věstníku veřejných zakázek. Podle zákona je veřejný zadavatel oprávněn zahájit zadávací řízení nejdříve jeden měsíc od odeslání předběžného oznámení.

Strana 1/1

Základní informace

Adresa

Ministerstvo spravedlnosti ČR
Vyšehradská 16
128 10 Praha 2

tel.: +420-221 997 111
fax: +420-224 919 927
ID dat. schránky: kq4aawz
IČO: 00 02 54 29
e-mail: posta@msp.justice.cz
Kontakty

facebook twitter

Otevřená data

Aplikace Otevřená data

Ministryně spravedlnosti

Mgr. Marie Benešová

Ministryně spravedlnosti Mgr. Marie Benešová