obsah

Vyhledávání kontaktů

Hledat

Elektronické dokumenty

Aktuality

2.3.2015

Ministerstvo spravedlnosti povede první náměstek Robert Pelikán

Ministerstvo spravedlnosti České republiky povede po rezignaci Heleny Válkové na funkci ministryně spravedlnosti s účinností k 1. 3. 2015 Robert Pelikán z pozice prvního náměstka.

26.2.2015

Ministerstvo spravedlnosti se připravilo na nové programové období Evropských strukturálních a investičních fondů 2014 – 2020

Koncem února vyjde první číslo měsíčníku PRO-JUSTICE, který bude pravidelně informovat o činnosti stejnojmenného projektu Ministerstva spravedlnosti ČR. Projekt byl zahájen v polovině loňského roku a česká justice má díky němu možnost znásobit objem finančních prostředků čerpaných z evropských fondů, a účelně tak podpořit celý resort a práci jednotlivých složek při dosahování strategických cílů ministerstva.

25.2.2015

Podpořit justiční spolupráci v trestních věcech v rámci EU a zemí Visegrádské čtyřky bylo cílem mezinárodního projektu jazykových seminářů zaměřených na odbornou terminologii

V chorvatském Záhřebu se sešli zástupci justičních akademií České republiky, Polska, Maďarska a Chorvatska, za účelem závěrečného setkání partnerů mezinárodního projektu s názvem „Jazykové vzdělávání v oblasti justiční spolupráce v trestních věcech“. Cílem projektu bylo podpořit mezinárodní justiční spolupráci v rámci EU a zemí Visegrádské čtyřky.