obsah

Rejstřík trestů Praha

Novou ředitelkou Rejstříku trestů je Radka Paulová

 


Mgr. et Bc. Radka Paulová se od 1. 1. 2016 stává ředitelkou Rejstříku trestů. Ve funkci nahradí dosavadního ředitele RNDr. Františka Hodíka, který k dnešnímu dni na svou funkci rezignoval z osobních důvodů.

 

Radka Paulová se na nové pozici zaměří nejdříve na přípravu a finalizaci klíčového projektu Registru přestupků, jehož spuštění Ministerstvo spravedlnosti plánuje v říjnu příštího roku.

Radka Paulová absolvovala magisterský studijní obor Právo a právní věda na Právnické fakultě Západočeské univerzity v Plzni a bakalářský studijní program Veřejná správa tamtéž.

Pracovala jako vedoucí Odboru specializovaných činností a Odboru veřejných zakázek Krajského ředitelství jihočeské policie. V loňském roce se pak stala ředitelkou Územního pracoviště pro Prahu, kde koordinovala veškeré aktivity úřadu. Je také zastupitelkou a členkou rady města Prachatice.

Ve funkci od začátku roku 2016 nahrazuje RNDr. Františka Hodíka, který byl do funkce ředitele Rejstříku trestů jmenován ministrem spravedlnosti 1. 9. 2015. Na tuto funkci k dnešnímu dni rezignoval, v sekci Rejstříku trestů nicméně bude působit i nadále.

 

31. 12. 2015 
Zdroj: Tiskové oddělení Ministerstva spravedlnosti ČR

ePodatelna